Çocuk Kilidi Nedir

Çocuk kilidi, küçük yaştaki çocukların şiddet içerikli oyunları oynamasını engellemek amaçlı kurulmuş bir sistemdir. Sayfamızdaki tüm oyunlar buna uygun ayarlanmıştır. sizin tek yapmanız gereken çocuğunuzun yaşına uygun korumayı açmaktır.

Üye olarak şifreli giriş yapabilir ve sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek çocuğunuzun güvenliğini kalıcı olarak sağlayabilrisiniz.

* Herhangi bir ayar yapılmamış halde şiddet seviyesi 3 (Silahlı oyun ve altındakileri oynayabilir) için ayarlanmıştır. Tüm oyunları oynamak isterseniz üye olup seviyeyi açmalısınız.

Çocuğunuzun yaşına göre koruma seçin ve çocuğunuzun bulamayacağı bir şifre yazın.

Koruma Seviyesi:
Yeni Şifre:
Neden Şiddet içerikli oyunlar var ?
Sitemize oyun eklerken seçici davranıyoruz. Fakat yetişkinler için zararsız görünen bir oyun küçük çocukları olumsuz etkileyip psikolojisini bozabilir. Bazı oyunlar sadece yetişkinlerin seviyesine uygun hazırlanmıştır ve 10 yaş altı bir çocuk için sakıncalı olabilir. Bizim amacımız her tür yaş kesimine hitap eden bir site yapmaktır. aynı zamanda küçük çocukların korunmasına da yardımcı olmaktır. Çocuğunuzun internet denizinde başıboş kalması yerine bildiğiniz ve güvendiğiniz bir sitede oyun oynayıp hoş vakit geçirmesi daha güvenlidir. Üye olarak son oynadığı oyunların listesini de görebilirsiniz.


Yasal Uyarı : Sitemizde çocukların gelişimini olumsuz etkileyen oyun bulunmamaktadır. Aksini düşünüyorsanız yönetime uyarı mesajı atıp ilgili oyunu sildirebilirsiniz.

Not: Okuma yazma bilen çocukları internetten uzak tutmak içni filtre programları kullanınız. oyun dışında daha önemli tehlikelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.