Bay yengeç game

Bay yengeç oyunu oyna Bay yengeç 1 Bay yengeç 2 Bay yengeç 3

Game of Goldminer - What are the gold pieces prices in the miner game? : Goldminer - What are the gold pieces prices in the miner game?

Gold miner game like bubble gold miner bubble juegos de autos gold miner juegos de autos fishing gold miner fishing bookworm gold miner bookworm gold miner 2 player gold miner gold miner 2 player hacked gold miner gold miner hacked gold miner vegas gold miner vegas gold digger gold miner gold digger new games gold miner new games free gold miner gold miner free gold miner

Bay yengeç ve plankton çöplerden kaçmaya çalışıyor. Kaçarken planktonu kurtarmayı unutmayın. Yolda size yardımcı olacak ve ulaşamadığınız eşyaları almanızı sağlayacak. Planktonu boşluk tuşu ile elinize alıp tekrar boşluk ile fırlatabilirsiniz. Planktonu fırlattığınızda kontrol ona geçiyor ve yön tuşlarına daha hızlı basmanız gerekiyor. Etraftaki hamburgerleri ve paraları da toplayın.

oyun kontrolleri: Yukarı doğru kaç, planktonu alma ve fırlatma boşluk

Bay yengeç Benzer Oyunlar: Spongebob Plankton Bay Yengeç Denizaltı çöp Hız Zaman

New games from all around the world in our other page : Spongebob, Plankton, Bay Yengeç, Denizaltı, çöp, gold miner Hız, Zaman, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: