Kahraman İtfaiye game

Kahraman İtfaiye  oyunu oyna Kahraman İtfaiye  1 Kahraman İtfaiye  2

Goldminer - What are the examples of games like the gold miner game? : Goldminer - What are the examples of games like the gold miner game?

Gold miner game like multiply player gold miner multiply player dress up gold miner dress up cooking gold miner cooking finders keepers gold miner finders keepers crazy tax i gold miner crazy tax i gold miner dawnload game gold miner gold miner dawnload game Snowy gold miner Snowy anikas obdessy gold miner anikas obdessy bloons gold miner bloons MARIO MINER gold miner MARIO MINER

Yangın her yeri sarmak üzere insanların sana ihtiyacı var.Yangınları söndürmek için itfaiyenin jeep aracını çok iyi kullanmalısın. Araç her türlü engeli aşabilecek bir jeep olarak tasarlanmış, aracı yönlendirmek için yön tuşlarını kullan.Yangın noktalarına ulaştığında boşluk tuşuna basarak yangını söndürmelisin.Yangın söndüğünde bir sonraki aşamaya farklı bir yangını söndürmek için geçeceksin.

oyun kontrolleri: Boşluk yangını söndürür

Kahraman İtfaiye Benzer Oyunlar: İtfaiye Kahraman Hızlı Itfaiyeci Jeep Ateş

New games from all around the world in our other page : İtfaiye, Kahraman, Hızlı, Itfaiyeci, gold miner Jeep, Ateş, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: