Balık Böreği game

Balık Böreği oyunu oyna Balık Böreği 1 Balık Böreği 2 Balık Böreği 3 Balık Böreği 4

Game of Goldminer - Wie können wir das Spiel aktualisieren : Goldminer - Wie können wir das Spiel aktualisieren

Gold miner game like target games gold miner target games 8 ball gold miner 8 ball australian goldminer gold miner australian goldminer story mode goldminer gold miner story mode goldminer book worm gold miner book worm valentine gold miner 2 player gold miner valentine gold miner 2 player gold miner se gold miner gold miner se happy wheels gold miner happy wheels farm gold miner farm onlin gold miner onlin

Balık Boreği Oyununda Farklı aşamalar bulunmakta 1. Aşamada balık için hazırlık olarak yıkayıp terbiye ediyoruz, 2. Aşamada terbiye ettigimiz balığı farklı baharatlarla bir kapta karıştırıyoruz. 3. Aşamada baharatlarla farklı tatlar kattığımız balığı hafif derecede pişiriyoruz. 4. Aşamada ise hafif pişmiş olan balığımızı yumuta sosuna batırdıktan sonra tavada nar gibi kızarıncaya kadar pişiriyoruz artık yemeye hazır bakalım sizin yaptıgınız balık Böreği ne kadar tatlı olacak.

oyun kontrolleri: Fare yardımı ile el ile işaret edilen kapları ve yemeği istenen yere koyup pişiriyoruz

Balık Böreği Benzer Oyunlar: Kızartma Aşcılık Aşcı Balık Pişirme Haşlama

New games from all around the world in our other page : Kızartma, Aşcılık, Aşcı, Balık, gold miner Pişirme, Haşlama, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: