Ben ve dinozor game

Ben ve dinozor oyunu oyna Ben ve dinozor 1 Ben ve dinozor 2

Goldminer - How can we download and find the game? : Goldminer - How can we download and find the game?

Gold miner game like fut bol gold miner fut bol valentine gold miner valentine ball gold miner ball extreme gold miner extreme ninija saga gold miner ninija saga give up rowbot gold miner give up rowbot giveuprobbot gold miner giveuprobbot give up robot gold miner give up robot miermads gold miner miermads billard gold miner billard

Yeni bir şehre taşınan küçük çocuk bütün arkadaşlarından ayrılmıştır ve yeni taşındığı şehirde hiç arkadaşı yoktur.Annesi ev işleriyle meşguldür.Babasını ise işi ve iş gezileri dolayısıyla neredeyse hiç görememektedir.Bir gün ormanda gezi yaparken tuhaf bir yumurta bulur ve yumurtayı çok beğenip yanına alır.Yumurtayla eve giderken yumurta çatlar ve yumurtanın içinden sevimli bir dinasor çıkar. Dinazoru gören anne ve baba onu çok beğenir ve bir tür köpek olduğunu sanar.Böylece küçük çocuk dinazora sahip çıkar ve ona dino adını verir.Zaman geçtikçe dino çok büyür,hem de çok çok büyür. Ailesi bu durumdan çok rahatsız olur ve dinonun gitmesini ister.Çevredekilerden dinodan çok rahatsız olmuştur dinazorun ölmesini isteyenler bile vardır.Ama çocuk dinazorla çok iyi arkadaş olmuştur ve ondan ayrılmak istemez.Ona yeni bir yer bulmalıdır.Bu nedenle çocuk dinoyu başka bir yere götürmek için hareket ettirilmelidir.İşte dino ve küçük çocuğun mükemmel hikayesi böyle başlar. Dino sadece kemikle beslenerek bire yere götürülebilir. Dinozora kemik bırakmak için fareyle tıklamalısınız.Küçük çocuğu hareket ettirmek için a,s,d w tuşalarını kullanmalısın.Yoldaki butonların bazılarını sadece çocuk bazılarını ise sadece dino kullanabilir.Dino ve arkadaşına yardım etmek için zekanı kullan ve dinoya uygun bir ortam bul.

oyun kontrolleri: Kemik bırakarak dinazorun düğmelere basmasını sağla

Ben ve dinozor Benzer Oyunlar: Dino Ben de dinazorum Dinozor Dinazor Dinazor yavrusu Adventure Mario

New games from all around the world in our other page : Dino, Ben de dinazorum, Dinozor, Dinazor, Dinazor yavrusu, gold miner Adventure, Mario, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: