Çizgi Dövüşü game

Çizgi Dövüşü oyunu oyna Çizgi Dövüşü 1 Çizgi Dövüşü 2

Goldminer - History of the all gold miner games : Goldminer - History of the all gold miner games

Gold miner game like gold miner vegas gold miner gold miner vegas juegos de corrosrapidosyvonitos gold miner juegos de corrosrapidosyvonitos goldminerdownload gold miner goldminerdownload goldminerjar gold miner goldminerjar football gold miner football juegos de motos gold miner juegos de motos avatar gold miner avatar two players gold miner two players shot gold miner shot valanerter gold miner valanerter

Cin ali istilaya hazırlanan rakiplerini karşılıyor. Düşman oldukça kalabalık onları mağlup etmek için cin ali etkili dövüşme yeteneği ve elektirik gücünü kullanacak.Cin ali`yi yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmalısın Q,W,E,A,S,D tuşlarını kullanarak cin alinin düşmanlarına karşı savunmaya geçmesini sağlayabilirsin. Cin ali bir çok dövüş tekniğini biliyor ve vucudunun her yeri elektirikli onu etkili kullanmak senin elinde ama rakiplerini küçümsememelisin , seçtiğin rakiplerin bazıları çok güçlü olacak.Her anı aksiyon dolu bir oyun.

oyun kontrolleri: Q tuşu ve yanda gösterilen diğer tuşları aynı anda kullanabilirsin.

Çizgi Dövüşü Benzer Oyunlar: Elektrik adam Cin ali Dövüş Karete Kavga Vurma Kırma Tekme Yumruk Çöp adam

New games from all around the world in our other page : Elektrik adam, Cin ali, Dövüş, Karete, gold miner Kavga, Vurma, Kırma, Tekme, Yumruk, Çöp adam, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: