Dengeli inşaat game

Dengeli inşaat oyunu oyna Dengeli inşaat 1 Dengeli inşaat 2

Game of Hatball - Hat-BaLL? A clone version of the Red-ball-4 game? : Hatball - Hat-BaLL? A clone version of the Red-ball-4 game?

Gold miner game like mukey gold miner mukey shoot the apple gold miner shoot the apple dora gold miner dora bu gördüğünüz oyun nasıl açılıor gold miner bu gördüğünüz oyun nasıl açılıor ateş ve su oyunları gold miner ateş ve su oyunları gold miner all games gold miner gold miner all games digger gold miner digger ALL GAMES gold miner ALL GAMES GAMES OF ZOMBIE gold miner GAMES OF ZOMBIE new gold miner gold miner new gold miner

Tetris oyunundaki mantığa benzer şekilde oynanıyor. Fare ile zeminde bulunan referans parçamızın üstüne ilk olarak yerleştirmek istediğin şekli üst panelden seç ve eğer gerekiyorsa A ve D tuşlar ile yönünü değiştir. Daha sonra diğer şekilleride üst üste yerleştir ve yıkmadan bölümü tamamla.

oyun kontrolleri: Parçaları Fare ile seç, gerekiyorsa klavyeden A ve D tuşları ile yönlerini çevir.

Dengeli inşaat Benzer Oyunlar: Şekil Tetris İnşaat Denge Yığma

New games from all around the world in our other page : Şekil, Tetris, İnşaat, gold miner Denge, Yığma, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: