Hava Kuvvetleri game

Hava Kuvvetleri oyunu oyna Hava Kuvvetleri 1 Hava Kuvvetleri 2

Goldminer - How to play two player gold mine game at the same time? : Goldminer - How to play two player gold mine game at the same time?

Gold miner game like mario oyunları gold miner mario oyunları ateş ve su gold miner ateş ve su red ball 3 gold miner red ball 3 miner gold miner miner askın pesınde gold miner askın pesınde cube gold miner cube golld miner gold miner golld miner sonic gold miner sonic fut bol gold miner fut bol valentine gold miner valentine

Hava Kuvvetlerinizi güçlendirmek için düşman hava kuvvetlerini yok etmeniz ve para kazanmanız gerekiyor. Kazandığınız parayla savaş sırasında uçak üretiyor ve diğer uçaklarınıza acil destek sağlıyorsunuz. Aynı zaman da bu parayla uçaklarınıza geçici koruma kalkanı alıyorsunuz. Yapmanız gereken sadece kazanılan parayı uçak üretimi için hızlı bir şekilde kullanmak. Sol altta bulunan uçak tuşuna tıkladığınızda yeterli paranız varsa uçağınız üretilmeye başlıyor. İlerleye zamanlarda aynı hiza da uçak filolunuza katılacak yeni uçaklarınızda olacak.

oyun kontrolleri: Sol aşağıdaki uçak düğmesine basın

Hava Kuvvetleri Benzer Oyunlar: Jet Savaş Kalkan Zırh Düşman Pırpır Filo

New games from all around the world in our other page : Jet, Savaş, gold miner Kalkan, Zırh, Düşman, Pırpır, Filo, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: