Çiz Patlat game

Çiz Patlat oyunu oyna Çiz Patlat 1 Çiz Patlat 2 Çiz Patlat 3 Çiz Patlat 4

Goldball - What makes the Gold BaLL game as valuable as gold? : Goldball - What makes the Gold BaLL game as valuable as gold?

Gold miner game like clasicgoldminer gold miner clasicgoldminer bob esponja gold miner bob esponja juegos de bob esponja gold miner juegos de bob esponja car race gold miner car race ipad gold miner ipad Crazy taxi gold miner Crazy taxi free download gold miner free download goldminer clasic gold miner goldminer clasic mining games gold miner mining games mininccet gamesg games gold miner mininccet gamesg games

İlk önce oyunu zamana karşı oynadığınızı unutmayın. Toplam üç hakkınız var. Oyunumuzun kuralı patlatmak için çevresini çizdiğiniz taşlar aynı renkte olmalı. Diğer kural ise çember içine aldığınız taşların sayısı en az iki tane olmalı. Fazladan Zaman kazanmak için balon içinde uçan saati yine aynı renkte taşlarla çember içine alıyoruz. Taş sayısı ne kadar çoksa kazandığımız sürede fazla oluyor. aynı şekilde hak kazanmak için de kalpleri patlatıyoruz.

oyun kontrolleri: Çizmek için faremizi kullanıyoruz.Çizgilerin ucu birleşmek zorunda.

Çiz Patlat Benzer Oyunlar: Renk Renkli Taş Patlat Çiz Zaman Patlatma çizgi çizme Balık Hava

New games from all around the world in our other page : Renk, Renkli, Taş, gold miner Patlat, Çiz, Zaman, Patlatma, çizgi çizme, Balık, Hava, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: