Tepenin Hakimi game

Tepenin Hakimi oyunu oyna Tepenin Hakimi 1 Tepenin Hakimi 2 Tepenin Hakimi 3 Tepenin Hakimi 4

Game lig Goldminer - Guldminedrift og Spil : Goldminer - Guldminedrift og Spil

Gold miner game like jogos de valetine gold miner jogos de valetine gold mine boy gold miner gold mine boy gold miner valentiner gold miner gold miner valentiner download gold miner no time limits gold miner download gold miner no time limits BIKE MANIA 4 gold miner BIKE MANIA 4 bomber man gold miner bomber man goklden miner 2 player gold miner goklden miner 2 player hidden object games gold miner hidden object games Gold Miner Ultimate ipa gold miner Gold Miner Ultimate ipa free download gold miner gold miner free download gold miner

Mancınıklarla isabetli atışlar yapıp düşmanı kaleye yaklaştırma. Düşmanlar kaleye yaklaşırsa ilk hedefleri mancınıklar olacak. Sonra ki bölümlere güçlü bir şekilde geçmek istiyorsan mancınıkları koruman gerekiyor.

oyun kontrolleri: Oyun Fare ile oynanıyor. Ateş etmek istediğin mancınığa tıkla ve hedefin tersi yönünde çek. Ne kadar geri çekersen atış o kadar ileriye gider.

Tepenin Hakimi Benzer Oyunlar: Kale Burc Mancınık Ateş Düşman Savaş

New games from all around the world in our other page : Kale, Burc, gold miner Mancınık, Ateş, Düşman, Savaş, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: