Yangın Hortumu game

Yangın Hortumu oyunu oyna Yangın Hortumu 1 Yangın Hortumu 2 Yangın Hortumu 3

Goldminer - Is it possible to earn real money in Gold Miner game? : Goldminer - Is it possible to earn real money in Gold Miner game?

Gold miner game like extreme gold miner extreme ninija saga gold miner ninija saga give up rowbot gold miner give up rowbot giveuprobbot gold miner giveuprobbot give up robot gold miner give up robot miermads gold miner miermads billard gold miner billard sweet Gold miner gold miner sweet Gold miner Play Free gold miner holiday game gold miner Play Free gold miner holiday game orange gold miner orange

Yapmamız gereken hortum ve su vanası arasında ki bağlantıyı inşa etmek. İnşa için bağlantı parçaları sağ köşede gösteriliyor. Ancak bu parçalar rastgele ve düzensiz. İşe yaramayan parçaları boş bir yere üst üste koyabilirsiniz. Ve unutmayın zamana karşı yarışıyorsunuz. Bağlantıyı hızlı bir şekilde yapmazsanız su vanası açılır ve oyun biter. Hortumu ne kadar uzun tutarsanız puanınız ona göre artar. Eğer bağlantıyı oyun alanında bulunan sarı hortumlardan da geçirebilirseniz fazladan puan kazanma şansınız var.

oyun kontrolleri: Farenin sol tuşuyla boru parçalarını yerleştiriyoruz.

Yangın Hortumu Benzer Oyunlar: İtfaiye Su Hortum Yangın Ateş Boru Itfaiyeci

New games from all around the world in our other page : İtfaiye, Su, gold miner Hortum, Yangın, Ateş, Boru, Itfaiyeci, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: