Savunma Çağı game

Savunma Çağı oyunu oyna Savunma Çağı 1 Savunma Çağı 2 Savunma Çağı 3 Savunma Çağı 4

Game lig Gamyball - Quelle est la fonction des pièces d`or ? : Gamyball - Quelle est la fonction des pièces d`or ?

Gold miner game like gallows gold miner gallows gold miner 3 players gold miner gold miner 3 players BUBULINA gold miner BUBULINA lisa ye gold miner lisa ye all boys games gold miner all boys games color theoey gold miner color theoey dövüş oyunları gold miner dövüş oyunları ninja gold miner ninja hached gold miner gold miner hached gold miner golminer fairy gold miner golminer fairy

İlerleyen bölümlerde uçan farklı yaratıkların da saldıracağı oyunda hızlı ve isabetli atışlar yapman gerekiyor. Her bölüm için sadece bir kere kullanabileceğin bir de doğa üstü gücün var. Bu gücü kullanmak için çok acele etmemende fayda var. Her bölümden sonra karakterinin gücünü, hızını dayanıklılığını Upgrades bölümünden artırabilirsin.

oyun kontrolleri: Oyun Fare ile oynanıyor. Kaya parçasını uzağa fırlatmak için karakterin altında beliren bar dolana kadar sol tuşa basılı tut ve bırak.

Savunma Çağı Benzer Oyunlar: Ejderha İskelet Büyücü Anka Dev Cüce Yaratık Savaş

New games from all around the world in our other page : Ejderha, İskelet, Büyücü, gold miner Anka, Dev, Cüce, Yaratık, Savaş, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: