Son Sürat game

Son Sürat oyunu oyna Son Sürat 1 Son Sürat 2

Goldminer - Gold Mining and Games : Goldminer - Gold Mining and Games

Gold miner game like football gold miner football juegos de motos gold miner juegos de motos avatar gold miner avatar two players gold miner two players shot gold miner shot valanerter gold miner valanerter love games gold miner love games pool gold miner pool gokld pool gold miner gokld pool parking games gold miner parking games

Rakiplerini geride bırakabilmen için çok hızlı olmasın ancak yüksek hızlara ulaştığında yolda hıznı kesmek için kurulmuş setlere dikkat etmelisin. Rakiplerine çarpman da senin yarışta geri kalman sebep olacak.Yolda senin aracın için bırakılmış yakıtları elinden geldiğince toplamalısın. Bu yakıtları sadece senin aracın alabilir ve yakıtı aldığında aracının ateşleme sistemi harekete geçecek ve son sürata ulaşacaksın.Bütün bunları yaparken süreye dikat etmelisin zaman oldukça kısıtlı.

oyun kontrolleri:

Son Sürat Benzer Oyunlar: Hızlı Araba Yol Asfalt Araç Benzin Yakıt

New games from all around the world in our other page : Hızlı Araba, Yol, Asfalt, Araç, Benzin, gold miner Yakıt, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: