Casus Ufo game

Casus Ufo oyunu oyna Casus Ufo 1 Casus Ufo 2

Game of Hatball - Is Hat-BaLL a copy version of the red-ball-4 game? : Hatball - Is Hat-BaLL a copy version of the red-ball-4 game?

Gold miner game like faiqa gold miner faiqa motherload gold miner motherload flea bag vs mutt gold miner flea bag vs mutt wedding dash gold miner wedding dash wedding gold miner wedding gold min gold miner gold min pyramid mumy gold miner pyramid mumy pyramid run gold miner pyramid run gold mine gold miner gold mine mine gold gold miner mine gold

Uzaylılar sütü çok sevdi. Bir süt yapma makinesi olarak gördükleri inekleri gezegenlerine götürmeye çalışıyorlar. Bunun için özel bir casus ufo gönderdiler. Çiftçilerden farketmeden inekleri ışınlamalılar. Ancak ufonu bazı engelleri aşmaları gerekiyor.Ufoyu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullan. Boşluk tuşuna bastığında ufo özel bir ışın yayacak.Bu ışın ufonun hedeflerini yakalamasını sağlayacak.Yakaladığın inekleri ışınlamak için ufo üstüne götürmen gerekiyor.Ufo üstüne taşıdıktan sonra özel bir sistemle ışınlanacaklar.Çiftçilere yakalanma ve dikenli demir toplara dikkat et.

oyun kontrolleri: Boşluk tuşunu ışın yaymak için kullan.

Casus Ufo Benzer Oyunlar: Inek çiftlik Uzaylı Süt Ufo Casus

New games from all around the world in our other page : Inek, çiftlik, gold miner Uzaylı, Süt, Ufo, Casus, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: