Dublor game

Dublor oyunu oyna Dublor 1 Dublor 2

Game of Hatball - What are the new features added of the game? : Hatball - What are the new features added of the game?

Gold miner game like mario forever gold miner mario forever faiqa gold miner faiqa motherload gold miner motherload flea bag vs mutt gold miner flea bag vs mutt wedding dash gold miner wedding dash wedding gold miner wedding gold min gold miner gold min pyramid mumy gold miner pyramid mumy pyramid run gold miner pyramid run gold mine gold miner gold mine

Çekilecek sahnelerde araba, motor veya yaya olarak kamera karşısına geçebiliyoruz. Sahnenin çekimi yönetmenin action demesyle başlıyor. Sahneye göre set değişiyor. Bu sahnelerde içinden geçerek kırmamız gereken camlar, atlamamız gereken rampalar ve çarpıp araçtan fırlamamıza neden olacak bariyerler mevcut. Kullanacağımız iki tuş var. Birisi boşluk diğeri yön tuşlarından yukarı tuşu. Yukarı tuşu hareket etmemiz için boşluk tuşu ise araba da Nitro`yu açıp hızlanmayı, Motor için, motorun önünü kaldırmaya ve yaya olarak dublorümüzüm zıplamasını sağlıyor.

oyun kontrolleri: Araba için Nitro`yu açmak ve hızlı hareket için Boşluk tuşu, Motorun hareketi için yön tuşlarından yukarı yön tuşu ve önünü kaldırmak için Boşluk tuşu, Yaya yürümek için Yukarı yön tuşu ve zıplamak için Boşluk tuşu.

Dublor Benzer Oyunlar: Kamera Action Dublör Sahne Kaza Tehlike Sinema Yönetmen Oyuncu Aktör Başrol

New games from all around the world in our other page : Kamera, Action, Dublör, gold miner Sahne, Kaza, Tehlike, Sinema, Yönetmen, Oyuncu, Aktör, Başrol, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: