İlkel Uçak game

İlkel Uçak oyunu oyna İlkel Uçak 1 İlkel Uçak 2

Game of Hatball - Quelles sont les nouvelles fonctionnalités ajoutées au jeu ? : Hatball - Quelles sont les nouvelles fonctionnalités ajoutées au jeu ?

Gold miner game like good game gold miner good game downloads gold miner downloads maroi gold miner maroi contra gold miner contra gold miner 4 gold miner gold miner 4 gold miner 2 gold miner gold miner 2 gold miner 2 special gold miner gold miner 2 special clay slides gold miner clay slides puzzle clay slides gold miner puzzle clay slides gold miners holiday haul gold miner gold miners holiday haul

Özel bir fırlatma sistemine sahip olan uçağı en uzak noktaya kadar uçurmak için çaba harcayacaksın. Oyunun başında gelen göstergede maksimum hızı yakalamaya çalışın. Maksimum hızı yakalayınca fırlatma sistemi daha büyük bir güce erişecek. Havada daha fazla kalabilmek için fareyle tıklayarak uçağın pervanelerini hareket ettirmelisin.Ayrıca topladığın bonuslar ilkel uçağın daha fazla uçmasını sağlayacak. Test sürüşünde başarılı lursan bir başka aşamaya geçeceksin.

oyun kontrolleri:

İlkel Uçak Benzer Oyunlar: İlkel Pervane Planör Uçma Kanat Fırlatma

New games from all around the world in our other page : İlkel, Pervane, Planör, gold miner Uçma, Kanat, Fırlatma, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: