Mario ve Dostları game

Mario ve Dostları oyunu oyna Mario ve Dostları 1 Mario ve Dostları 2

Game of Goldminer - Wie hoch sind die Preise für Goldstücke im Spiel? : Goldminer - Wie hoch sind die Preise für Goldstücke im Spiel?

Gold miner game like download gold miner download pac man gold miner pac man gold miner hacked gold miner gold miner hacked two player gold miner english gold miner two player gold miner english goldminer gold miner goldminer bubble gold miner bubble juegos de autos gold miner juegos de autos fishing gold miner fishing bookworm gold miner bookworm gold miner 2 player gold miner gold miner 2 player

Mario bu kez yalnız değil.Prensesi kurtarabilmek için 5 arkadaşı ona yardımcı oluyor.Oyuna başlamadan önce bir kahramanı seçerek başlamalısın. Kahramanların özelliklerini aklında tutarak geçeceğin etaba uygun olan kahramanı seçmelisin. Seçtiğin her kahramanın özellikleri ve nasıl kontrol edebileceğin sana ekranda gelecek. Genellikle kahramanları yön tuşlarıyla yönlendirebilirsin. Zıplamak için z ve özel silahları kullanmak için x tuşunu kullanmalısın.

oyun kontrolleri: oyuncuya özel Z ve X olabilir

Mario ve Dostları Benzer Oyunlar: Mario Maryo Platform Dost Arkadaş

New games from all around the world in our other page : Mario, Maryo, Platform, gold miner Dost, Arkadaş, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: