Paraşutle Atla game

Paraşutle Atla oyunu oyna Paraşutle Atla 1 Paraşutle Atla 2 Paraşutle Atla 3 Paraşutle Atla 4

Game lig Goldminer - History of all gold miner games collecting gold. : Goldminer - History of all gold miner games collecting gold.

Gold miner game like polly pocket games gold miner polly pocket games vegas gold mind gold miner vegas gold mind created gold miner gold miner created gold miner history gold miner history super miner game gold miner super miner game las vegas gold gold miner las vegas gold las vegas gold miner gold miner las vegas gold miner jogos de valetine miner gold miner jogos de valetine miner jogos de valetine gold miner jogos de valetine gold mine boy gold miner gold mine boy

10 atlama hakkın mevcut ve her atlayış için rüzgarın şiddeti, yönü, yerde ki hedefin yeri ve yüksekliği değişiyor. Uçaktan atlarken dikkat etmen gereken rüzgarın yönü ve şiddetini yerde ki direkte asılı olan Daffy`in çamaşırına bakarak görebilir ve buna göre bir atlayış yapabilirsin. Atlamak için Jump yazısına, paraşütü açmak için Chute yazısına basman yeterli.

oyun kontrolleri: Oyun Fare ile oynanıyor.

Paraşutle Atla Benzer Oyunlar: Duffy Paraşüt Atla Rüzgar Hedef

New games from all around the world in our other page : Duffy, Paraşüt, gold miner Atla, Rüzgar, Hedef, Oyun.cc is here for you to play precious games, just go and play games better than game: